• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чапс Менс Без Ракави Фин Мерач Џемпер Елек Големина С-2ХЛ

Чапс Менс Без Ракави Фин Мерач Џемпер Елек Големина С-2ХЛ

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Елек За Џемпер Без Ракави Овој разноврсен памучен џемпер елек е совршено парче за слоевитост што ќе ви помогне да преминете помеѓу Годишните Времиња-Стилизирајте го преку копче надолу или под јакна со сѐ, од панталони до фармерки - клучен предмет џемпер парче - бод со 12 мерачи - меко памучно предиво.


Карактеристики на понудата

Слични понуди