• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Медисон Џерси Рашири Лизгање, Троседот

Медисон Џерси Рашири Лизгање, Троседот

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

Заштитете го вашиот тросед од дамки и прашина со Цврстиот Капак На Софата Медисон Индустри. Направен од растеглива ткаенина, капакот лесно се повлекува преку софи широки од 74 до 96 инчи. Иако капакот на софата е мек на допир, тој е доволно издржлив за да се пере во машината за перење за удобна нега. Рашири џерси колекција-за лесно вклучување и исклучување. Мека и удобна ткаенина од дрес. Изграден од 95% полиестер и 5% спандекс материјал. Одговара софи 74-96 во. широк. Ја штити ткаенината на вашиот мебел од нечистотија и прашина. Истегнување одговара останува мазна против тапацир. Машинско перење и сушење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди