• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Џовани Ултра Луксузен Шампон, Цреша Цвет и Ливчиња Од Роза За Кадрава, Брановидна Коса, Без Сулфат, без Парабени, 8. фл оз

Џовани Ултра Луксузен Шампон, Цреша Цвет и Ливчиња Од Роза За Кадрава, Брановидна Коса, Без Сулфат, без Парабени, 8. фл оз

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Формулирани без Сулфати, Парабени или Фталати. Секојдневниот стил и суровите услови на животната средина можат да ја остават косата под стрес и безживотна. Третирајте ги плитките со релаксирачко спа искуство со нашиот ексклузивен Комплекс За Двојно Смирување за да ги оживеете преоптоварените брави. Сладострасното, кремасто богатство На Розата се крева со суптилни, поладни ноти на Цветот На Црешата. Вториот бран сладост со ноти на Орли Помине слични на нектар, Јасмин, Плумиер и Страст Овошје ги мие вашите сетила релаксирајќи се под ценетата коса. И на крај, Свилата од Пченка ја полира косата до висок сјај. 2чик е да.. Препуштете се блажено. Раскошен во исклучителната деликатес на првите пролетни цветови на косата што копнее да биде разгалено. Рачно избрани ливчиња Од Роза, кревките цветови на Црешата и другите ретки ботанички производи се собрани во елегантен букет што ја зафаќа секоја влакно со мекост и сјај. Свилени Плитки со Мекост и Сјај Ги Смирува И Смирува Насоките Под Стрес Свежите Ботанички Производи Ја Навлажнуваат и Ревитализираат Уморната Коса Лаурил И Лаурет Сулфат Бесплатна Technologyо Шик Технологија* Двоен Смирувачки Комплекс Цреша Цвет + Ливчиња Од Роза Свила Со мекост и сјај додека ги смирува и смирува стресните нишки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди