• Најдобра цена
  • Неодамнешно
33x22x9 Престилка Фарма Рачно Изработени Нерѓосувачки Челик Кујна Мијалник

33x22x9 Престилка Фарма Рачно Изработени Нерѓосувачки Челик Кујна Мијалник

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

"Ново за колекцијата оваа година, Рачно Изработениот Мијалник Од Нерѓосувачки Челик АКДИ Престилка Е револуционерен во најмала рака. Со уникатен аголен дизајн, ја добивате целата убавина на дизајнерски мијалник од нерѓосувачки челик додека ги задоволувате вашите секојдневни потреби во кујната. Тој е функционален колку што е прекрасен. Тоа е сериозно најдоброто од двата света. Создаден со врвен нерѓосувачки челик, овој вреден мијалник има дополнителен длабок сад за натопување, чистење или перење. Димензија : 22" В х 33" Л х 9 " Х.Големина На Басен(и) (во.) : 18.39" W x 31.38" l. дизајн На Еден сад за лесна функционалност. Големина На Одвод : 3.5". АКДИ Ограничена Доживотна Гаранција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди