• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бекарнли 178-Серпентина За Директно Палење

Бекарнли 178-Серпентина За Директно Палење

 
DEN 1217.92

Количина на стоки
Достапно

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Изработени од врвни материјали за издржување на високи температури. Примарни и секундарни намотки направени од бакар. Надвор од кутијата и директно на возилото за лесна инсталација. Специфична апликација за ова возило.


Карактеристики на понудата

Слични понуди