• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дура Тапа Д6У-ДФНМЛ202ЦП Тешка Лачна Славина Со Една Рачка, Хром

Дура Тапа Д6У-ДФНМЛ202ЦП Тешка Лачна Славина Со Една Рачка, Хром

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Дура Тапа е водечки производител Р.в. славина и е горд што е дел од оваа голема Американска традиција. Оваа тешка единечна рачка Р.в. тоалетна славина е совршена замена за вашиот дом на патот. Уживајте во мирот што доаѓа со купување Славина Дура. Нашите р.в. славини и додатоци се произведени со користење на тешки материјал што значи години на непречено користење. Одликувајќи се со блескави завршетоци, нашиот широк избор на славини и додатоци ќе направи одлична надградба на вашиот дом на патот. Лесна инсталација И СЕРТИФИКАЦИЈА НА UPC/CUPC. Земете ја вашата денес додека траат залихите. Карактеристики Оваа славина може да се пофали со рационализирана надворешност и доаѓа со една рачка за прилагодување на температурата и притисокот на водата. Дизајн класичниот стил на оваа славина е решение за ажурирање на вашиот хардвер за мијалник. Комерцијалната метална конструкција ја одржува единицата цврсто на место на мијалникот. Квалитет Оваа славина доаѓа со издржлив вентил за керамички диск, кој обезбедува посакувано непречено дејство на вртење и спречува несакано капење. Како и кај сите наши производи, овој модел е сертифициран без олово. Инсталација овој модел може да се инсталира на два начина! Ако имате малку простор, оваа славина се закотвува во отворот на мијалникот. Сепак, вклучена е опционална плоча на палубата со црвено вклопување. Спецификациите Работат на секое отворање на мијалникот со 1 дупка. Потребна е дупка од 1,5 инчи. 5? (Л), 2.4? 6.3? (Ж). АДА Во согласност. Дура Тапа Е Американска компанија со Поддршка На Клиенти со седиште во САД.


Карактеристики на понудата

Слични понуди