• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мажи 5. оз. Удобностмека Памучна Маица

Мажи 5. оз. Удобностмека Памучна Маица

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка јака, дупки за раце и етикета за вратот без ракави Ханес Менс 5.2 мл. Удобностмек Памучна Маица 5280 (3 ПАКУВАЊЕ).


Карактеристики на понудата

Слични понуди