• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Уникатни Поволни Цени Женски Плус Отворен Преден Долг Ракав Неправилни Обвиткани Кардигани

Уникатни Поволни Цени Женски Плус Отворен Преден Долг Ракав Неправилни Обвиткани Кардигани

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Неправилниот дизајн на полите и долгите ракави го прави овој суштински главен плакар.Плам печатен кардиган кој е доволно елегантен за вашето слободно време.Дизајнот на обвиткан ревер, но сепак удобен и доволно моден за да покаже повеќе женски шарм.Спарување со вашите омилени високи потпетици за да го покажете вашиот шармантен на крајот.Мерење (Во инчи)Меѓународна ГолеминаОбем На ГрадитеШирина На РаменатаДолжина На Ракавот1х44 7/816 5/823 3/82Х48 -17 3/823 7/83Х51 5/818 -24 1/44Х55 1/818 3/424 5/8 Женски Плус Кардиган Отворен Преден Долг Ракав Неправилни Обвиткани Кардигани Увезени. Печатење На Дланка. Завеса Вратот. Долги Ракави. Капка Рамо. Неправилен Раб. Растеглива Ткаенина. Моделот е 5 '5", 207 килограми одговараат на големина 1 X. Инструкции За Перење : Одделете ги алиштата по ткаенина или боја, Пеглајте на ниска температура, Не Натопувајте, не избелувајте.


Карактеристики на понудата

Слични понуди