• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мук-Оф Дезинфекција На Рацете

Мук-Оф Дезинфекција На Рацете

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Средството за дезинфекција на слуз е направено на светската Здравствена Организација препорачана формулација за да бидете безбедни и заштитени. Тој е дизајниран за брзо чистење и заштита на вашите раце со исклучителна ефикасност. Содржи 80% алкохол. Светската Здравствена Организација препорача формула. 10% од профитот од секое шише оди во Фондот За Одговор На Солидарност НА Сзо КОВИД-19. Ова е вода тенка формула, а не гел. Вегетаријанска пријателски. Не се тестираат на животни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди