• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Плажа Куќа Нима Решетки Внатрешен Надворешен Простор Килим Крем Аква, 6'7 6'7 Круг

Плажа Куќа Нима Решетки Внатрешен Надворешен Простор Килим Крем Аква, 6'7 6'7 Круг

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Висина на купот : 0. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии.Колекција На Теписи За Куќа на плажа Затворен Надворешен Тепих Куќа на Плажа внатрешни надворешни килими донесете паметен внатрешен дизајн во дворот, тремот и палубата во дворот. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.


Карактеристики на понудата

Слични понуди