• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Уникатен Разбој Савој Фарс Тепих Црвена Сина 6' 1 9 ' Правоаголник Цветни Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет Соба Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Савој Фарс Тепих Црвена Сина 6' 1 9 ' Правоаголник Цветни Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет Соба Трпезарија

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Од Колекцијата Фарс, уникатна мешавина од елегантни длабоки и земјени нијанси создава мирен амбиент со овој прекрасен килим. Моќ-се наѕираше со совршенство, обезбедува отпорност на дамки, лесно одржување и удобност. Прекрасниот акцент, ветувајќи пријатно чувство под нозете, сигурно ќе испадне фокусна точка за вашиот декор. Тоа ќе биде идеален избор за вашата дневна соба, трпезарија итн. Карактеристики на производот : боја(И) : црвена, светло сина, темносина, тен и маслиново. Машина направена. Среден куп. Поддршка : да. Гроздобер стил цветни шема правоаголна област фрли килим. Се препорачува само за внатрешна употреба. Лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева. Користете подлога за тепих за да го намалите лизгањето и лизгањето. Тепих рампа продаваат одделно. Произведено Во Турција. Инструкции за нега : место чиста само. Редовно вакуумирање. Користете средство за чистење теписи, но треба да се исуши веднаш и рамномерно. Во случај на набори - превртете го килимот во спротивна насока, притоа притискајќи на килимот-земете го работ, превртете го таму каде што има бразда и полека повлечете го килимот назад, притоа притискајќи надолу врз браздата. Димензии : 6' широк х 9 ' долг. Висина на купот : 0,33". Материјал(и) : полипропилен. Поддршка : Памук Црвена и сина гроздобер стил правоаголна област фрли килим. Машина направена и среден куп; цветни шема. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Тепихот е широк 6 стапки и долг 9 стапки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди