• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Chatham CHT730F Рачно Изработени Виолетова Слонова Коска Килим

Chatham CHT730F Рачно Изработени Виолетова Слонова Коска Килим

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Стилски додаток за секоја соба.Safavieh Chatham CHT730 F Рачно Изработени Виолетова / Слонова Коска Килим Колекцијата Chatham Од SAFAVIEH ги спротивставува античките марокански мотиви со модна палета на светли и пастелни бои. Боја : Виолетова/Слонова Коска. Големина : 2' 3" х 11 " Тркач.


Карактеристики на понудата

Слични понуди