• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вулверин Кат 6 Челик Пети Подигање Жени Црна

Вулверин Кат 6 Челик Пети Подигање Жени Црна

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа водоотпорна челична чизма за прсти, Подната Рака, се спротивставува на тестот и има облога од мрежа што ја отстранува влагата за да обезбеди дополнителна удобност. СПЕЦИФИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИЈА • водоотпорен горен дел од кожа со полно зрно изгледа и се чувствува премиум • мрежеста обвивка што ја отстранува Влагата за да ги одржува стапалата ладни • Отстранливо подножје со целосна перница • гумен среден ѓон • гумениот надворешен ѓон ја зафаќа земјата • лесна конструкција на цемент • Најлонското стебло додава дополнителна цврстина • АСТМ Ф2413 - 18 Ф/и/ЦATED номинален челичен прст.


Карактеристики на понудата

Слични понуди