• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Алкател Тру Тенок Оклоп Хибриден Случај Со Држач За Картички Во Црвено За Употреба Со Алкател Тру 5-пакет

Алкател Тру Тенок Оклоп Хибриден Случај Со Држач За Картички Во Црвено За Употреба Со Алкател Тру 5-пакет

 
DEN 1039.84

Количина на стоки
Достапно

Алкател тру картичка џеб случаи. Двослоен хибрид СО ДРЖАЧ за картичка. Овој висок квалитет, уникатен картичка џеб случаи, исто така, нуди Тенок оклоп случај може да се вклопи речиси насекаде И Направен со отворен слот на задниот дел на случајот за чување на лична картичка. Конкретниот производ понатаму има лесен за лизгање Во и надвор од џебот И Добро исечок за копчиња и аудио приклучок одлична заштита ова 5 x alcatel tru тенок оклоп хибриден случај со држач за картички во црвено за употреба со alcatel tru 5-пакет! е одличен џеб кутии картичка, заштитни опфаќа мултипак точка по намалена цена под 2 20 не смееш да пропуштиш. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во нејзината оригинална фабричка кутија. Неговите димензии се 2,99 х 5,72 х 0,56 инчи и тежи 0,62 фунти. Овој 5 х алкател тру тенок оклопен хибриден случај со држач за картички во црвено за употреба со алкател тру 5-пакет! е картичка џеб случаи точка од нашите заштитни корици мултипак колекции која доаѓа со целосна гаранција задоволство. Не 1, туку 5 предмети!. Двослоен хибрид СО ДРЖАЧ за картичка. Тенок оклоп случај може да се вклопи речиси насекаде. Направени со отворен слот на задниот дел од случајот за чување на лична картичка. лесно се лизга Во и надвор од џебот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди