• Најдобра цена
  • Неодамнешно
+ДЕКЕР 2045Б-1, 12-Чаша

+ДЕКЕР 2045Б-1, 12-Чаша

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Чувајте го кафето топло до два часа * * СО ЦРНИОТ+ДЕКЕР? 12-Чаша Термички Програмабилен Кафемат. Термичката карафа има четири слоја : надворешност од нерѓосувачки челик, вакуумска заптивка, бакарна обвивка и внатрешност од нерѓосувачки челик. Го одржува вашето омилено кафе топло откако ќе се свари со Вител? Технологија, која рамномерно ги заситува талогот од кафе за максимален вкус. Плус, можете да ја прилагодите пијалакот за да одговара на вашите вкусови. Лесните за употреба дигитални контроли вклучуваат ?пијалак подоцна? тајмер и опција за посилна пијалак. Како дополнителна карактеристика, ЛЦД-дисплејот вклучува свеж тајмер за пијалак што покажува колку време поминало од приготвувањето на кафето, до 120 минути. Автоматско Чистење? системот автоматски открива кога е потребно чистење за подобрени перформанси. Филтерот за кафе за повеќекратна употреба значи дека не го правите тоа?треба да купите филтри за хартија, и тоа?лесно се чисти помеѓу употреба. *чашата е еднаква на приближно 5 мл. (варира во зависност од техниката на подготовка) **чува кафе 154°F или потопло до два часа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди