• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизајнарт Твојата Атмосфера Го Привлекува Твоето Племе Етнички Пердуви II Боемски И Еклектичен Принт На Природно Борово Дрво

Дизајнарт Твојата Атмосфера Го Привлекува Твоето Племе Етнички Пердуви II Боемски И Еклектичен Принт На Природно Борово Дрво

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Оваа оригинална Цитати и Изреки дрво уметност се вклопува во двете во рустикален декори, како и современи простори. Дрвените површини со детали малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичниот дрвен карактер на вашето уметничко дело. Боемската И Еклектичната ликовна уметност е директно испечатена на дрвото користејќи супериорен квалитет 6 УВ мастило во боја,. обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните зрнести сорти на секој панел од дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што го прави фокусна точка на секоја соба. Секое Парче Дрво Ѕидна Уметност е 100% рачно изработено Во Канада На Природно борово дрво со висококвалитетно мастило отпорно на избледување. Достапно во 3 Различни големини : 20х15, 40х30, 32х24. - Ориентација : Вертикална. - Предмет : Цитати И Изреки Тип : Дрво Ѕид Уметност, Ликовна Уметност, Дрво Ликовна Уметност, Печатење на Плакета. - Пристигнува подготвен да висат на ѕидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Изработен со 100% природно борово дрво. - Стил : Боемски И Еклектичен. - Број На Парчиња : 1. - Големина : Средна, Голема, Мала. - Боја : Повеќебојни 100% рачно изработени Во Канада На Природно борово дрво. Користење на најквалитетно мастило кое нема да исчезне со текот на времето. Пристигнува подготвен да висат на ѕидот со виси комплет вклучени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди