• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Моторад Резервоар За Гориво КАПА П Н: мгц Одговара изберете: 1999 - ФОРД Ф350, 1999 - ФОРД Ф250

Моторад Резервоар За Гориво КАПА П Н: мгц Одговара изберете: 1999 - ФОРД Ф350, 1999 - ФОРД Ф250

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Motorad Резервоар За Гориво Капа P/N : MGC500 Произведени со оем квалитетни материјали и стандарди за безбедност Од Страна На Добавувачот НА ОЕ. Произведени за да ги поминат сите државни и федерални барања за емисии. Специјално дизајнирани вентили за ослободување од притисок и вакуум за да се спречи испарување на горивото. Капачето за гориво што протекува може да овозможи испарување до 30 литри бензин во текот на една година. Капа За Гориво. Одговара Изберете : 1988-1997,1999-2002 форд Ф350 8 Цил 7,3 Л 1988-1997,1999-2002 ФОРД Ф250 8 Цил 7,3 Л 2003-2007 ФОРД Ф250 8 Цил 6 Л 2003-2007 ФОРД Ф350 8 Цил 6 Л 2008 ФОРД Ф250 8 Цил 6.4 л 2008 форд ф350 8 цил 6.4 л 2001-2021 Шевролет СИЛВЕРАДО 8 ЦИЛ 6.6 Л 2001-2008,2010-2012,2015-2020 ГМЦ Сиера 8 Цил 6.6 Л 1994-1999 ДОЏ Рам 2500 6 ЦИЛ 5.9 Л 2010-2011,2013-2014 ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА 4 Цил 2 Л 1994-1999 ДОЏ РАМ 3500 6 ЦИЛ 5.9 Л 2016 НИСАН ТИТАН ХД 8 ЦИЛ 5 Л 2003-2005 Форд Екскурзија 8 ЦИЛ 6 Л 2001-2002 Форд Екскурзија 8 ЦИЛ 7.3 Л 2001-2007 гмц нова сиера 8 цил 6,6 Л 1989-1993 Доџ В-СЕРИЈА 6 ЦИЛ 5,9 Л 1989-1993 ДОЏ Д-Серија 6 Цил 5,9 Л 2018-2019 Шевролет Рамноденица 4 ЦИЛ 1,6 Л 1986 ШЕВРОЛЕТ Д30 8 ЦИЛ 6,2 Л 1988-1998,2000-2003 форд еконолин 8 цил 7.3 л 1987 Форд Ф250 8 Цил 6.9 Л 2018-2019 ГМЦ ТЕРЕН 4 ЦИЛ 1.6 Л 1979 Олдсмобил КАТЛАС ВРХОВЕН 8 Цил 4.3 Л 1987 Форд Ф350 8 ЦИЛ 6.9 Л 1982-1985 ШЕВРОЛЕТ К30 8 Цил 6,2 л и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди