• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ФРАНЦИСКО 49ЕРС

ФРАНЦИСКО 49ЕРС

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Сан ФРАНЦИСКО 49ерс Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Вратот на екипажот. Материјал : 100% Памук. Увезени. Официјално лиценциран. Графика за печатење на екранот. Машинско перење, сува сува ниска. Бренд : Фанатици Брендирани. Краток ракав. Решетката задниот панел.


Карактеристики на понудата

Слични понуди