• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Малку Кикирики Момче Хартија Пијалаци Салфетки Брои За Гости

Малку Кикирики Момче Хартија Пијалаци Салфетки Брои За Гости

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Малите Салфетки За Пијалоци За Момчиња Од Кикирики можат да додадат симпатичност и шарм на следниот туш за бебиња или тема за роденденска забава. Тие се за еднократна употреба, што го прави поставувањето и чистењето едноставно, за да можете да уживате во вашите гости и забава. Одликувајќи се со симпатичен принт за слонови и сини акценти, тие доаѓаат во пакување од 16, и секој има 5 квадратни инчи. Салфетките за еднократна употреба се двослојни и се направени од ткиво со квалитет на лицето, така што се нежни дури и за најмалите раце и лица. Тие се идеална големина за држење предјадења и чаши или за бришење мали нереди. За дополнителен декор, спарете со соодветни чинии и хартиени чаши. Малку Кикирики Момче Пијалок Салфетки, 16-пакет : 16 Малку кикирики салфетки. Креативните салфетки за Конвертирање се направени од ткиво со квалитет на лицето. Салфетки мерка 5". За еднократна употреба. Двослојна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди