• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Аркрајт 3-Џебна Престилка За Половината, Мек Вртен Полиестер, За Сервери За Ресторани, Црвена

Аркрајт 3-Џебна Престилка За Половината, Мек Вртен Полиестер, За Сервери За Ресторани, Црвена

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Колекцијата Марипоза 3 Џебни Престилки за Половината на аркрајт е направена од 100% Вртен Полиестер, дизајниран да се чувствува меко. Овие професионални престилки за половината се допирни, економични и имаат голем џеб со доволно простор за складирање. КАРАКТЕРИСТИКИ : Нашите 3 Џебни Престилки за Половината се направени за секојдневно абење. Нашата Долга 3 Џебна Престилка за Половината е совршен додаток за секој келнер, келнерка или сервер за банкет. Престилките на половината вклучуваат џебови, така што вашиот персонал за чекање може да има пенкала, гостински чекови и сламки за пијалоци при рака. Масовно Случај на 48 Сервер Половината Престилки. 100% Откачи Полиестер. Црвено.


Карактеристики на понудата

Слични понуди