• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мочуришта Млади Класичен Камо Подигање

Мочуришта Млади Класичен Камо Подигање

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

КАРАКТЕРИСТИКИ На Младинските Мочуришта Класична камо Чизма Издржлива рачно издржана гума над четиринасочна внатрешна чизма изградена со 7мм Водоотпорна неотехнолошка изолација необележувачка и самочистечка биотехнологија на outsole Dura Fresh активира за борба против Несаканиот мирис Лесни рачки За влечење Изолирани. Водоотпорен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди