• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ниво Кондензиран Растение Штанд Решетката

Ниво Кондензиран Растение Штанд Решетката

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Стабилен Со Уред Против навалување : Опремен со уред за спречување на навалување, држачот на растението може цврсто да се закачи на ѕидот за дополнителна безбедност. Покрај тоа, мазната и рамна површина го олеснува чистењето и одржувањето, само користејќи влажна крпа за да ја избришете. Покрај решетката за цвеќиња, овој држач за растенија може да се користи и како библиотека, полица за прикажување или организатор на дневна соба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди