• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Момчиња 5. оз. Тежок Памучен Пакет Маици Со Долги Ракави

Момчиња 5. оз. Тежок Памучен Пакет Маици Со Долги Ракави

 
DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно

100% претходно испукан памук; шиење со двојна игла во текот; беспрекорно ребро на вратот; снимено Рамо до рамо; Сивата пепел е 99% памук, 1% полиестер; Спортската Сива е 90% памук, 10% полиестер; ребрести манжетни; Момчињата Гилдан 5,3 мл. Тешки Памучни Долги Ракави Маица 3 Пакет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди