• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мираж Миленичиња Производи Кожа Цветни Куче Јака, Сина, Л

Мираж Миленичиња Производи Кожа Цветни Куче Јака, Сина, Л

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Ова Е Метална Цветна Кожна Јака со Метални цвеќиња Големина Сино Злато 24. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа метална цветна кожна јака со големина на метални цвеќиња е одличен предмет за цветни јаки од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња По Намалена цена што не можете да ја пропуштите. Ново!. Колекција На Цвеќе. Јаки и Каишки. Вистинска Кожа. Велигден Миленичиња Резерви. НастаниПразници.


Карактеристики на понудата

Слични понуди