• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нова Стандардна Замена Предна Решетка, Одговара 2010-Субару Импреза

Нова Стандардна Замена Предна Решетка, Одговара 2010-Субару Импреза

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Стандардна Решетка За Замена, Мат-Црна Со Сребрена Сива Боја. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Решетка. Тоа Одговара На Вашиот 2010-2011 Субару Импреза. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова Стандардна Замена Предна Решетка, Одговара 2010-2011 Субару Импреза Мат-Црна Со Калапи Сребрена Сива, Изработена од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2010-2011 СУБАРУ ИМПРЕЗА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди