• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хансгрохе Реинденс Класичен Туш 3-Џет, 2. ГПМ Во Хром

Хансгрохе Реинденс Класичен Туш 3-Џет, 2. ГПМ Во Хром

 
DEN 287.52

Количина на стоки
Достапно

Со низа модели и стилови, во комбинација со квалитетот и дизајнот што ги очекувате од Хансгро, собите од соништата стануваат реалност. Производите од Хансгрохе зрачат со прекрасен дизајн со супериорни перформанси и издржливост. Германскиот инженеринг обезбедува живот на конзистентна и сигурна работа. Хансгрохе Реинденс Класичен Туш 150 3-Џет, 2,5 ГПМ Во Хром.


Карактеристики на понудата

Слични понуди