• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Аквагард Момчиња Тешка Категорија Чешлани Рингспун Памучна Маица-Пакет

Аквагард Момчиња Тешка Категорија Чешлани Рингспун Памучна Маица-Пакет

 
DEN 319.20

Количина на стоки
Достапно

Запознајте ја вашата нова омилена маица! Најмеката, најмазна маица што некогаш сте ја почувствувале сега е достапна во големината на децата - што ја прави совршена за играње или во секое време. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 5,5 мл. 100% чешлани прстен-откачи памук премиум Маичка Маица.


Карактеристики на понудата

Слични понуди