• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мојата Магија Тепих Машина Перат Традиционалните Тркач Килим, Беж Црвена, 2.5 7

Мојата Магија Тепих Машина Перат Традиционалните Тркач Килим, Беж Црвена, 2.5 7

 
DEN 1297.44

Количина на стоки
Достапно

Машинско перење одделно во која било конвенционална машина за перење во ладна вода на нежен циклус користејќи благ детергент. Поставете тепих што е можно поскоро за да спречите брчки и не користете пегла. Секој килим е изработен од неалергенски, отпорен на дамки 100% полиестер од микрофибер, вклучувајќи нелизгачки, патентен, мрежест грб и водоотпорна внатрешна обвивка што спречува излевање и несреќи со миленичиња да навлезат до подот. Измијте го секогаш кога е потребно со детергент, исто како што ги миете алиштата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди