• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женска мед Сонце Љубовник француски Тери Салон Во Собата

Женска мед Сонце Љубовник француски Тери Салон Во Собата

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Мед сонце Љубовник француски Тери Салон Во Собата (18988). Љубителот на Сонцето од мед француски Тери Салон Во Собата 18988 е дизајниран со лесен плете во избор на цврсти материи или модели. Љубител на Сонцето на медлика Францускиот Тери Салон Е направен од вискоза и спандекс. Женска медлика 18988 сонце Љубовник француски Тери Салон Во собата (Леопард XL).


Карактеристики на понудата

Слични понуди