• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Саудиска Унија Обичен 5-Полица Отворена Библиотека, Прерија Цреша Заврши

Саудиска Унија Обичен 5-Полица Отворена Библиотека, Прерија Цреша Заврши

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Внесете допир на модерен талент во дневната соба со оваа библиотека со 5 полици од обичната колекција На Унијата. Оваа библиотека со отворена полица содржи пет пространи полици за складирање и прикажување на различни предмети. Користете ја оваа библиотека за приказ во вашата дневна соба за книги, домашен декор или фотографии од одмор. Чувајте го во дувлото исполнето со Двд-А и Цд-а, списанија или стрипови. Користете ја оваа библиотека во стилот на шејкер во влезот или ходникот како место за семејни сувенири и наследства или како место за чување на вашите клучеви. Издржлива црна метална рамка обложена со прав и мека завршница Од Цреша Од Прерија ја прават оваа библиотека во дневната соба идеален додаток на секој дом. Се надеваме дека ви се допаѓа она што го гледате. Дизајнерите на саудер патуваат низ светот и ги враќаат најдобрите и најновите трендови во стил, завршница и боја. Ова инспиративно патување во светот е очигледно во најсовремените и иновативни решенија за мебел што ви ги нудиме! Саудиска Унија Обичен 5-Полица Отворена Библиотека, Прерија Цреша Заврши : . Собрани Димензии : 23.6" L x 13.0" W x 60.0 " H. Отворени полици За складирање и прикажување книги, dcor и многу повеќе. Издржлива метална рамка обложена со прав. Прерија Цреша заврши. 5 година ограничена гаранција. Модел # : 428928. Димензии на кутијата : 33.3 "L x 15.6" W x 12.2 " H. за дополнителни прашања или какви било проблеми, ве молиме контактирајте го производителот на 1-800-523-3987. Бидете сигурни да ја проверите обичната колекција На Саудиска Унија за повеќе одлични предмети!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди