• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Примарна Сребрена Сребрена Родиум-обложена Цитринска Дијамантска Нараквица

Примарна Сребрена Сребрена Родиум-обложена Цитринска Дијамантска Нараквица

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Додадете безвременска убавина во вашиот стил со оваа сребрена нараквица обложена со родиум. Одликувајќи се со прекрасен дизајн на маркиза, оваа нараквица долга 7 инчи и широка 4мм е украсена со кружни жолти цитрински скапоцени камења од 0,38 cttw и тркалезни дијаманти со висока полирана и текстура за шармантен изглед. Обезбедена со затворање на јастог, оваа нараквица создава прекрасен изглед со кој било стил.Метална Тежина : 4,59 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Традиционален Скапоцен Камен Нараквица Финиш : Висок лак, Текстурародот : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Стерлинг Сребрена Метална Боја : Белодимензии : 7-инчен х 4ммсолидопен Заден Камен Детал : Тип : Цитрин Боја : Жолта Форма : Тркалезна Големина : 2.5 mmweight : 0.38 cttwquanty : 6jewelry Поставување : Prongdiamond Детали : Тип : Дијамантска Боја : Whiteshape : roundsize : 0.8 Mmweight : 0.02 Cttwquanty : 3jewwanty Поставување : prongy вашиот предмет пристигнува Во бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина Полиран, Отворен грб, Јастог, Сребро, Цитрин, Дијамант, Текстура, родиум.


Карактеристики на понудата

Слични понуди