• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Гелокити Оригинални Пенкала За Гел Што Се Повлекуваат, Средна Точка, Сина, 2-Брои

Гелокити Оригинални Пенкала За Гел Што Се Повлекуваат, Средна Точка, Сина, 2-Брои

 
DEN 195.04

Количина на стоки
Достапно

Пенкалото ЗА Гел За Повлекување BIC Gelocity е гел што може да се повлече со непречено пишување, совршен за секоја пригода за пишување. Контурниот зафат нуди удобност и контрола. Модерните проѕирни буриња обезбедуваат прозорец за гледање мастило, така што никогаш нема да останете без мастило неочекувано. Достапно во средна точка од 0,7 мм во црно, сино, црвено и мастило во модна боја. Пополнување. Пакување од 2 Пенкала За Гел За Повлекување НА БИК Гел со сино мастило. Непречено пишување гел што се повлекува. Контуриран зафат за удобност и контрола. Модерни проѕирни буриња. Достапно во средна точка од 0,7 мм во црно, сино, црвено и модно мастило. Пополнување.


Карактеристики на понудата

Слични понуди