• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тридент Тип А1 - & А1-Бариера Наредени Гориво Морски Црево со 100# Работен Притисок

Тридент Тип А1 - & А1-Бариера Наредени Гориво Морски Црево со 100 Работен Притисок

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Бариера наредени ниска проникнување а1-15 морски гориво црево. 2 спирално засилување со облога за бариера на внатрешната површина на цевката. Отпорен на горива, оган, топлина, студ, озон, стареење и проникнување. СЕ сертифицирани, КАРБ И ЕПА во согласност. SAE J1527, USCG тип а1, ISO 7840 A1, ABYC H - 24 & H-33. 5 година гаранција. Тридент Тип А1 - 15 & А1-10 Бариера Наредени Гориво Морски Црево со 100# Работен Притисок.


Карактеристики на понудата

Слични понуди