• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Влакнест сатен Скрунчи-Сина Чеша, 1 ПАРЧЕ

Влакнест сатен Скрунчи-Сина Чеша, 1 ПАРЧЕ

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Влакнест Сатен Скрунчи – Сина Чеша. Овој модерен скринши за коса Од Коса е вашиот задолжителен држач за плетенка и опашка за есенската сезона и пошироко. Тоа е без набори, без проблеми и совршено за кадрави девојки. Оваа удобна еластика за коса е покриена со мазен сатен и додава лесен, флертувачки акцент на сите фризури и ја надополнува секоја облека. Свиленкаста сатенска ткаенина. Ја држи косата безбедно на место. Лесен и удобен. Еластично истегнување. Нема пречки. За сите видови коса и текстури. Мисија : да се изработи првиот бренд за нега на коса што навистина ги опфаќа потребите на секој тип и текстура на коса. Коса од Минди Мекнајт е единствената дестинација бренд слушање на различни потреби на денешните семејства-бренд кој е инклузивен за секого. Косата Од Минди Мекнајт го има сето тоа—од шампони, балсами, стилизирање и третмани за коса до алатки за коса, четки и стилски ленти за глава за жени и други трендовски додатоци за коса. Без разлика на вашите потреби, можете да верувате дека ќе ги најдете најдобрите производи На Коса. Модерни, ефективни, природни формулации кои работат-специјално создадени за да ви помогнат да одговорите на вашите потреби за коса, да ви ги донесат денешните трендовски стилови и да ви помогнат да ги постигнете вашите #цели за коса. Филозофија : Прифаќањето на вашата уникатна приказна за коса ни помага да ги разбереме вашите потреби за нега на коса. Косата Од Минди Мекнајт ви обезбедува-без оглед на видот, текстурата или потребата на косата—со достапни најважни работи кои ви помагаат да се изразите преку фризури кои ги слават вашите корени. Косата значи семејство - во сета своја убавина, живост и разновидност. Поврзете Се Со Косата : Твитер @Hiaritage_mindy Facebook @hairitagemindy Instagram @hairitagebymindy.


Карактеристики на понудата

Слични понуди