• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вентилатор Мотор Отпорник Одговара изберете: 1980 - ФОРД Ф150, 1980 - ФОРД Ф250

Вентилатор Мотор Отпорник Одговара изберете: 1980 - ФОРД Ф150, 1980 - ФОРД Ф250

 
DEN 175.52

Количина на стоки
Достапно

КЛИМА Вентилатор Мотор Отпорник КЛИМА Вентилатор Мотор Отпорник Дополнителни Карактеристики Волти : 12. Одговара Изберете : 1980-1989 Форд Ф150 1980-1986 форд Ф250 1980-1989 форд Ф350 1980-1983 форд Ф100 1980-1986 ФОРД БРОНКО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Карактеристики на понудата

Слични понуди