• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Гламуризирајте Целосна Фигура Плус Големина Волшебно Кревање Држење На Предното Затворање Назад Градник Безжичен #1265

Гламуризирајте Целосна Фигура Плус Големина Волшебно Кревање Држење На Предното Затворање Назад Градник Безжичен 1265

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

И здраво на поддршката без жици, напред-назад. Не само што нашиот градник со предно затворање, држење на телото ги прави работите малку полесни, туку и ги прави работите малку помазни. ТЕХНОЛОГИЈА НА МАГИЧЕН ЛИФТ : амортизирана лента крева, облици и поддржува без жица. ДРЖЕЊЕ НА ТЕЛОТО НАЗАД : вкрстениот дизајн ги повлекува рамената назад за да го подобри вашето држење на телото. ПРЕДНО ЗАТВОРАЊЕ : затворањето Со кука и очи со 2 колони и 5 редови се зголемува со големина. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Широки, амортизирани ремени се прилагодуваат на вашето вклопување. ДИЗАЈНИРАН ВО ЊУЈОРК ОД 1921 година : имаме повеќе од 100 години искуство во изработка на градници за жени со облини.


Карактеристики на понудата

Слични понуди