• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женско Време И Тру Планинарска Чизма

Женско Време И Тру Планинарска Чизма

 
DEN 516.48

Количина на стоки
Достапно

Земете кој било терен во овој шик нов планинар, со солиден ѓон и амортизирана јака за дополнителна удобност. Врвки за прилагодливост; влошка Од Мемориска пена; Вештачка постава; Вештачки ѓон за навртки; висина на вратилото од 100мм.


Карактеристики на понудата

Слични понуди