• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Persil Проклин Перење Детергент Дискови, Оригинални, Брои, на 2, Вкупно Миење Товари

Persil Проклин Перење Детергент Дискови, Оригинални, Брои, на 2, Вкупно Миење Товари

 
DEN 311.52

Количина на стоки
Достапно

Persil Pro Clean ДИСКОВИ детергент за перење пакс се дизајнирани со 4 моќни комори. Секоја претходно измерена капсула ЗА ДЕТЕРГЕНТ ЗА ДИСКОВИ комбинира моќно отстранување дамки, долготрајна свежина, нега на влакна и оригинален детергент за длабоко чистење за моќна комбинација за чистење. Persil ДИСКОВИТЕ се формулирани за да се растворат во сите температури на водата, дури и ладна вода, и за употреба со бели или бои. Persil ДИСКОВИТЕ се лесни за употреба, само ставете ги пакетите за перење во празниот барабан на машината за перење пред да додадете алишта. Поедноставете ја вашата рутина за перење со лесен ЗА УПОТРЕБА детергент ЗА ДИСКОВИ за навистина длабоко чистење. Тоа е повеќе од чисто, Тоа Е Persil Pro Clean! Persil ДИСКОВИТЕ се формулирани да работат во сите машини за перење, вклучително и подлошки со висока ефикасност (ТОЈ) и се безбедни за септички системи. Добивате две кади од 40 persil дискови детергент пакети, доволно за 80 средни товари на перење. Ви дава огромна моќ за чистење на нашиот класичен Persil Оригинален детергент во форма на претходно измерени капсули во форма на диск. Коморите вклучуваат состојки кои испорачуваат : отстранување дамки, долготрајна свежина, нега на влакна и длабок чист детергент. Persil Дисковите се лесни за употреба, само ставете ги пакетите за перење во празниот барабан на машината за перење пред да додадете алишта. Persil Дисковите ефикасно се чистат на сите температури на водата, вклучително и студот и работат во сите типови на мијалници, вклучително и машини за перење со висока ефикасност (ТОЈ). Овој пакет содржи две кади од 40 persil Дискови детергент pacs Во Оригинален мирис, доволно за 80 товари. Persil Оригиналниот детергент за перење пак испорачува длабоко чистење од видливи дамки и невидлива нечистотија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди