• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Свежа Бања Сликарство Платно Уметност Отпечатоци

Свежа Бања Сликарство Платно Уметност Отпечатоци

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно

Принц Свежа Бања 12" Х 12" Завиткано Платно Ѕидна Уметност, Од Принц( Сет од 2) : Украсете го вашиот дом со топлина и каприц Со Принц 12" Х 12" Свежа бања виси ѕидна уметност, совршена за мајстор или гостинска бања! Одликувајќи се со бања во гроздобер стил овие, шармантни парчиња носат светлина и среќен амбиент во вашиот дом. Чувајте ги заедно како дуо или закачете ги одделно. Комплетот вклучува два (2) отпечатоци од платно; секое печатење мери 12"W' X 12"H X 1.5" D. Доаѓа подготвено за монтирање на ѕид; закачалка за пила прикачена, не е потребен дополнителен висечки хардвер. Печатено платно цврсто се протегаше преку дрвена рамка; хоризонтален дисплеј. Прикажете ги отпечатоците од платно заедно или закачете ги одделно. Прашина со мека, сува крпа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди