• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ден Дизајнер-15 12 Ѕид Календар, Пејтон Морнарица

Ден Дизајнер-15 12 Ѕид Календар, Пејтон Морнарица

 
DEN 478.40

Количина на стоки
Достапно

Овој елегантен Ден Дизајнер Академска Година Ѕиден Календар за 2020-21 е одличен додаток на секоја канцеларија, училиште или дом. Користете го овој календар за учебна година за да запишете состаноци, потсетници и многу повеќе. Чувајте се себеси, вашето семејство или вашата канцеларија организирани со денешните зафатени распореди. Закачете го овој ѕиден календар во вашата кујна, канцеларија или училница за да ги одржувате сите синхронизирани! Свежите дизајни на страници додаваат допир на стил и нудат многу простор за сите ваши важни информации. Врзувањето со двојна жица овозможува поедноставен пристап до секој месец. Измешајте и совпаѓајте со други производи за планирање со Печатење "Пејтон Морнарица" По Дневен Дизајнер за да се организирате со стил. Т Академски ѕиден календар од јули 2020 до јуни 2021 година. Големина на календарот : 15 "х 12". Врвот врзани. Врзување со двојна жица. Еден месец по страница. Карактеристики на" Пејтон Морнарица " печати Од Ден Дизајнер.


Карактеристики на понудата

Слични понуди