• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Оливија И Фин Детски Ѕвезди 2-Парче Ѕвезда Морнарица Утешител Сет, Близнак

Оливија И Фин Детски Ѕвезди 2-Парче Ѕвезда Морнарица Утешител Сет, Близнак

 
DEN 622.24

Количина на стоки
Достапно

Додадете разиграна шема и неодоливо мека текстура во декорот на спалната соба На вашето дете Со Комплетот Утешител На Кадифени Врежани Ѕвезди Оливија И Фин Морнарица. Овој удобен комплет за утешители за деца има супер мека кадифена ткаенина со врежани дизајни во форма на ѕвезда за текстуриран изглед и чувство. Овој комплет за детски кревет од 2 парчиња вклучува утешител и координативен измамник за да го комплетирате изгледот. Можете да го задржите овој полиестерски кревет да изгледа и да се чувствува свеж со тоа што машината ќе го измие во ладна вода и ќе го исуши на ниско ниво. 2-парче детски утешител во собата. Карактеристики врежан ѕвезда во облик на дизајни на мека кадифен ткаенина. Направено со врежана фланелна кадифена ткаенина со микрофибер обратно. Машина за перење за брза и лесна нега. Комплетот близнаци вклучува : 1 утешител (63 х 86 инчи), 1 шам (20 х 26 инчи).


Карактеристики на понудата

Слични понуди