• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Парови хулахопки на софија За Кукли, Бело Розова

Парови хулахопки на софија За Кукли, Бело Розова

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Софија Од Тимсон Детски 2 Пакет хулахопки се совршени за модни кукли од 18 инчи. Растегливиот материјал и еластичниот струк ја прават куклата за облекување лесна за малите раце и може да се носи под фустани и здолништа за секоја пригода. Вашето малечко може да избере помеѓу две бои за да одговара на денешниот ансамбл бидејќи овој комплет вклучува светло розев пар и бел пар хулахопки. Кукла не се вклучени. Софија Од Тимсон Детски 2 Пакет хулахопки се совршени за модни кукли од 18 инчи. Растегливиот материјал и еластичниот струк ја прават куклата за облекување лесна за малите раце и може да се носи под фустани и здолништа за секоја пригода. Вашето малечко може да избере помеѓу две бои за да одговара на денешниот ансамбл бидејќи овој комплет вклучува светло розев пар и бел пар хулахопки. Кукла не се вклучени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди