• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Серта Bluetooth Овозможи Ултрасофт Кадифен Загреан Ќебе

Серта Bluetooth Овозможи Ултрасофт Кадифен Загреан Ќебе

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Кралицата и кралот големина вклучуваат 2 контролори. Ве молиме наведете ги вклучените упатства за употреба и безбедност за да се осигурате безбедно работење. Не користете продолжен кабел или лента за напојување за овие ќебиња. ТЕРАПЕВТСКО ОЛЕСНУВАЊЕ НА ЦЕЛОТО ТЕЛО со ПРИЛАГОДЛИВИ ПОСТАВКИ за ТОПЛИНА-пријатното ќебе има ултра тенки жици за греење за дополнителна удобност.Контролер-bluetooth овозможен контролер ви овозможува полесно да го вклучите ќебето ОД вашиот паметен уред МЕК И УДОБЕН - никогаш повеќе не се качувајте во ладни чаршафи. Близнак И Целосна големина вклучуваат 1 контролер. Близнак И Целосна големина вклучуваат 1 контролер.


Карактеристики на понудата

Слични понуди