• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Directвори Директни Термички Ролни Етикети, 1-1 4 2-1 4

Directвори Директни Термички Ролни Етикети, 1-1 4 2-1 4

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Овие етикети за повеќекратна употреба се отпорни на дамки, гребнатини, вода и маснотии, што ги прави совршени за широк спектар на проекти за етикетирање.Идеален за дома или канцеларија, бпа-слободенeryвори 4186 термички печатач етикети се вистинските етикети за секоја работа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди