• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ремек-дела Официјално Лиценцирани NCAA LSU Тигри-Д Игри Генерал Постави Возрасти И Нагоре

Ремек-дела Официјално Лиценцирани NCAA LSU Тигри-Д Игри Генерал Постави Возрасти И Нагоре

 
DEN 299.84

Количина на стоки
Достапно

Подготвени да се тркалаат со вашиот омилен тим NCAA? Потоа направете го тоа со стил и официјално лиценцирани коцки! Овој 6-парче Д6 игри генерал во собата Од Ремек-Дела е совршен за Игра на Зарове, Голема Опасност, Klondike, и било која друга генерал игра може да се мисли на. Секоја матрица има видливо прикажано логото и боите НА ЛСУ Тигрите, така што можете да го покажете вашиот тимски дух додека се тркалате. Коцките се исто така со стандардна големина (19мм), така што се лесни за држење и употреба. Погоден за возраст од 6 и повеќе години, ова е одличен подарок за секој навивач На Индијана џонс : Крадците - или за секој што сака да ги фрла коцките! ПОДДРЖЕТЕ ГО ВАШИОТ ОМИЛЕН ТИМ-со овој официјално лиценциран и одобрен комплет коцки, можете да го поддржите вашиот омилен тим и да ги играте вашите омилени игри! Овој комплет тигри НА ЛСУ е совршен за сите обожаватели на возраст од 6 и повеќе години. ВКЛУЧЕНИ 6 КОЦКИ-комплетот вклучува шест коцки од 19 мм, секоја со логото и боите НА ЛСУ Тигрите на секоја матрица. Игра На Зарове, Голема Опасност, Клондајк, и многу повеќе игри со овој официјално лиценциран генерал во собата. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН-овој сет на коцки е официјално лиценциран и одобрен од НЦАА. Покажете ја вашата поддршка за вашиот омилен тим со овој висококвалитетен комплет коцки. Ремек-дела стои зад нашите производи и гарантира вашето задоволство.


Карактеристики на понудата

Слични понуди