• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Када И Туш

Када И Туш

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Оваа дура Славина едно парче 4 инчен ѕид монтирање со повлекување када/ туш пренасочувач Тоалетна Славина е изработена од хромирана полирана пластика. RV КАДА / ТУШ СЛАВИНА W/ DIV. ШИФРА : 1209.1966. УПЦ : 781307517087.


Карактеристики на понудата

Слични понуди