• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Алвита Роибос Хербален Додаток, Торба

Алвита Роибос Хербален Додаток, Торба

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

ХЕРБАЛНИОТ ДОДАТОК АЛВИТА РОИБОС ВИ ДАВА ШАНСА ДА СЕ ОПУШТИТЕ И ДА УЖИВАТЕ ВО ТОПЛА ШОЛЈА СЛАДОК, ВКУСЕН И АНТИОКСИДАНТЕН ЧАЈ РОИБОС. ОВОЈ ЧАЈ ГО ПРАВИМЕ ОД ОРГАНСКИ ЛИСЈА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ И ГИ ПАКУВАМЕ ВО КЕСИ БЕЗ ХЛОР ЗА ДА СЕ ОСИГУРАМЕ ДЕКА ДОБИВАТЕ ЗДРАВ, ПРИРОДЕН ПИЈАЛОК БЕЗ КОФЕИН. СЕКОЈА КУТИЈА ЗА РЕЦИКЛИРАЊЕ СОДРЖИ 24 КЕСИЧКИ ЧАЈ ЗА 1,83 МЛ. ЛИСЈА ОД ЧАЈ. Алвита Роибос Хербален Додаток, 24 Торба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди