• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чесапик Вискасет Крем Фарма Лента Позадина

Чесапик Вискасет Крем Фарма Лента Позадина

 
DEN 127.84

Количина на стоки
Достапно

Вискасет Крем Фарма Лента Позадина Од Чесапик. Евоцирајќи пријатен, стил на земја, оваа крем ѕидна хартија со вертикална лента на врвот на зрнеста текстура е поканувачка придружба на декор. Wiscasset Крем Фарма Лента Позадина е подготвен лесно ѕидови материјал. Оваа позадина има повторување од 20,5 инчи со натпревар за паѓање и може да се пере и да се соблекува. Позадината доаѓа на ролна со димензии 20,5 инчи на 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Чесапик позадини се класично убави. Секоја колекција се центрира околу тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја долови суштината на стиловите како крајбрежен шик, француска земја, рустикален шарм и традиционална елеганција. Висококвалитетните обрасци се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Чесапик Малопродажба Вискасет Крем Фарма Куќа Лента Позадина Печатени на претходно печатени лесно ѕидови материјал. Активирајте ја пастата со потопување позадина во вода. Еколошки супстрат. Создава дијагонална шема секвенца. Перење и соблекување. Лесно исчистете со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од ѕидот без да остави никаква поддршка зад себе. Доаѓа на ролна долга 20,5 по 33 стапки. Покрива околу 56,4 квадратни метри.


Карактеристики на понудата

Слични понуди