• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мармонт Хил Зимски Спортови Сликарство На Завиткано Платно

Мармонт Хил Зимски Спортови Сликарство На Завиткано Платно

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

5 "D Вкупна Висина-Врвот До Дното : 32".5 "D) : Мали 18 "-24". Временски Период : Современа. Тип на производ : - Печатење на сликарство. Стил : Современи/Спортски и спортски тимови.5 " D - Вкупна Тежина На Производот : -5 фунти. Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 1. Големина (32 "H x 32" W x 1. Големина 18 "H x 18" W x 1. Материјал За Примарна Уметност : Платно. Сезона : Зима.5 "D) : Мали 18"-24". Марм9008 Карактеристики Вклучува сертификат за автентичност. Сезонска Тема : - Да. - Уметничко дело На Кертис Издаваштво. Големина (18 "H x 18" W x 1. Ликовна уметност платно печатење.5"D) : Големи 33"-40". Стил : - Современи/Спортски и спортски тимови. Вкупна Тежина На Производот : 7 килограми. Големина 18 "H x 18" W x 1. Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 48". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 1. Вкупна Тежина На Производот : 9 килограми. Сезона : - Зима.5 "D Вкупна Висина-Врвот До Дното : 48". Големина 40 "H x 40" W x 1. Вкупна Тежина На Производот : 6 килограми. Големина 48 "H x 48" W x 1. Пристигнува подготвен да висат. Пол : Неутрален. Сезонска Тема : Да. Временски Период : - Современа. Вкупна Тежина На Производот : 12 килограми. - Професионално раката се протегала. Големина (24 "H x 24" W x 1.


Карактеристики на понудата

Слични понуди