• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Анабел Керамичка Столна Ламба

Анабел Керамичка Столна Ламба

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Додајте ја вашата странична маса или ноќен штанд со овој модерен скапоцен камен на акцентна светилка. Позлатената завршница од роза е шик и гламурозна, веднаш ви го облекува просторот за живеење. Оваа столна ламба е изградена од поли смола. Потребна е една (1) 40 вати сијалица, не е вклучена. Мерки 9, 5х9, 5х14, 75" Анабел Керамичка Маса Светилка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди